W sobotę, 25 kwietnia, w Wiśle odbył się kolejny BIEG PO NOWE ŻYCIE, w którym udział wzięła reprezentacja naszej szkoły w składzie: Zuzia, Amelia, Asia, Gosia i Ania. Polską transplantologię wspierają celebryci, sportowcy, przedstawiciele medycyny i mediów, maszerując wspólnie z osobami po przeszczepieniu w czteroosobowych sztafetach nordic walking. Głównym celem tego wydarzenia jest edukacja w zakresie świadomego dawstwa, budowanie społecznego poparcia dla transplantologii oraz przypominanie, że przeszczepienie to metoda ratująca życie. Wizyta w hotelu "Gołębiewski", wzruszające spotkania i rozmowy z "przeszczepkami", wspólne chwile z celebrytami, wspaniała organizacja wydarzenia - to wszystko sprawiło, że ten dzień był niesamowity i na długo pozostanie w naszych sercach Bieg po Nowe Życie.
Dziękujemy za zaproszenie

English
Deutsch
Français
Español