Przejdź do treści
Maj
20
2024
TRANSPLANTOLOGIA NA TAK
18 maja, ponownie w Wiśle, odbyło się niezwykłe wydarzenie, w którym uczestniczyły uczennice naszego liceum. Julia, Martyna, Wiktoria, Klaudia i Malwina wzięły udział w BIEGU PO NOWE ŻYCIE. 
kwi
29
2024
Wyjątkowe spotkanie

Mamy w sobie niejedno życie...
W ubiegły piątek naszą szkołę odwiedzili organizatorzy niezwykłego wydarzenia Biegu po Nowe Życie, w którym rok temu w Wiśle reprezentacja "Baczyńskiego" miała zaszczyt uczestniczyć po raz pierwszy. Dziękujemy naszym niesamowitym gościom za odwiedziny, wzruszające rozmowy i dawkę wiedzy dotyczącej transplantacji. Bieg po Nowe Życie, dziękujemy, że byliście dzisiaj z nami!!!

kwi
29
2024
Zakończenie roku
W piątek 26 kwietnia w Pałacu Czeczów odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas czwartych. Pożegnaliśmy absolwentów rocznika 2020-2024.
Wręczono nagrody i wyróżnienia, nie zabrakło podziękowań i wzruszeń...
mar
12
2024
Na sportowo

6 marca na hali sportowej przy naszej szkole odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły. Do rywalizacji stanęły cztery drużyny: SP 1 Porąbka, SP 1 Kozy, SP 2 Kozy i oczywiście gospodarze turnieju, reprezentacja naszego liceum w składzie: Kamila Kowalska, Dominika Rachwał, Julia Cudzich, Klaudia Makowska,  Iga Wróbel, Maciej Miodoński, Mikołaj Strojek,  Kacper Malarz, Bartosz Baścik i Michał Kwaśniak. 

paź
27
2023
Powiatowa Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego

Dnia 18 października na nowej hali sportowej w Kozach odbyła się Powiatowa Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2023/24. Dodatkowo podsumowany został ubiegły, sportowy rok w szkołach powiatu bielskiego. Nie byłoby Nas tam, gdyby nie Wy - drodzy uczniowie, sportowcy "Baczyńskiego"!!! 

paź
9
2023
Brązowe drużyny "Baczyńskiego"

W dniach 4-5.10.2023r. reprezentanci naszego liceum wzięli udział w zawodach powiatowych w tenisie stołowym w Ligocie oraz sztafetowych biegach przełajowych w Zabrzegu w ramach Licealiady 2023/24. Obie reprezentacje zajęłymiejsce, walcząc z ligowymi zawodnikami do samego końca. 

paź
9
2023
Kociołek "Baczyńskiego"

Kolejny Festiwal duszonek za nami. Reprezentacja naszej szkoły, tym razem w postaci nauczycieli i uczniów, uzyskała tytuł MISTRZA KOZIAŃSKICH DUSZONEK 2023r. Otrzymaliśmy piękną statuetkę, dyplom i nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim uczniom za obecność, nauczycielom za przygotowanie kociołków (tylko my mieliśmy dwa!), a w szczególności tym, którzy oddali głos na nasze pyszności.
Do zobaczenia za rok!

Maj
14
2023
Bieg po Nowe Życie

Wczoraj w Wiśle odbyło się niezwykle wydarzenie, w którym mieli zaszczyt uczestniczyć uczniowie naszego liceum Julia, Angelika, Nina, Tosia i Michał wzięli udział w BIEGU PO NOWE ŻYCIE. To inicjatywa społeczna, której celem jest promocja i edukacja w zakresie transplantacji narządów. 

kwi
27
2023
DZIEŃ OTWARTY za nami
Dziękujemy za odwiedziny wszystkim ósmoklasistom z koziańskich i okolicznych szkół podstawowych. Przygotowaliśmy 9 klasopracowni z pokazami, doświadczeniami, quizami i innymi atrakcjami.
Nie zabrakło śpiewu, pokazów tanecznych i prezentacji nauczycieli. Nawet pogodę mieliśmy zamówioną. Dziękujemy także naszym uczniom za zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie tego wydarzenia. 
PIKNIKOWY DZIEŃ OTWARTY uważamy za udany!!!
kwi
21
2023
Spotkania z KULTURĄ 🎭📖🎭

Baczyński w teatrze 😍
Wczoraj uczniowie naszej szkoły obejrzeli najnowszy spektakl Teatru Polskiego w Bielsku - Białej "Granica. Polski proces w stylu amerykańskim" w reż. P. Ratajczaka.
Sztuka na podstawie powieści Z. Nałkowskiej zachwyciła nas, wzbudziła ogromne emocje (czasem skrajne!) i sprowokowała do dyskusji. To był wspaniale spędzony wieczór 🎭 
Już czekamy na kolejne spotkanie...