Przejdź do treści

Powiatowa Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego

27 paź 2023

Dnia 18 października na nowej hali sportowej w Kozach odbyła się Powiatowa Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2023/24. Dodatkowo podsumowany został ubiegły, sportowy rok w szkołach powiatu bielskiego. Nie byłoby Nas tam, gdyby nie Wy - drodzy uczniowie, sportowcy "Baczyńskiego"!!! Nasze Liceum stanęło na podium w klasyfikacji generalnej szkół średnich. Po podsumowaniu wszystkich dyscyplin, w których wzięliśmy udział w ubiegłym roku, nasza szkoła zajęła 2.miejsce w powiecie bielskim. Pani Dyrektor Alina Nowak wraz z nauczycielami wychowania fizycznego odebrała z rąk Starosty Bielskiego piękny puchar. BARDZO GORĄCO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM-SPORTOWCOM, dzięki którym znowu jesteśmy na podium! Takie momenty utwierdzają w przekonaniu, że Nasza praca ma sens. Gratulacje!