Przejdź do treści

LEKCJA WF-u Z MISTRZEM

12 kwi 2023

Tak, to możliwe!!! 
5 kwietnia nasza szkołę odwiedził gość specjalny - była reprezentantka Polski🇵🇱, dwukrotna Mistrzyni Europy w piłce siatkowej, Aleksandra Jagieło. Spotkanie odbyło się w ramach programu "Lekcja WF-u z Mistrzem" organizowanego przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Celem warsztatów jest promowanie dyscypliny sportowej, jaką reprezentuje zaproszony gość oraz zachęcenie do uprawiania sportu. Była krótka prelekcja, przedstawienie Mistrzyni oraz jej dokonań, rozgrzewka, ćwiczenia z piłkami , konkurs zagrywki,  a nawet wspólna gra. Na koniec obowiązkowo wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia, uczniowie otrzymali dyplomy i autografy, a okolicznościowe koszulki długo będą nam przypominały o tym wspaniałym wydarzeniu.
Dziękujemy za to spotkanie !!!