Przejdź do treści

„Studia? Pytam i wiem! – spotkanie nr 13

3 kwi 2023

Patryk, kolejny gość spotkań z cyklu „Studia? Pytam i wiem!”, to student Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na kierunku  ZARZĄDZANIE (specjalność: Zarządzanie firmą). Dlaczego akurat ATH? Co wyróżnia tę uczelnię, która ma szansę zostać wkrótce uniwersytetem? Wykładowcy praktycy(konsulting studencki), ciekawie prowadzone zajęcia (min. z zarządzania projektami, z technik operacyjnych, z nauki organizacji, z badań marketingowych), jeszcze ciekawsze formy ich zaliczania, koła naukowe, możliwości samorozwoju (konferencje, seminaria, warsztaty, praktyki zagraniczne), praca w trakcie studiów (Tak! To da się pogodzić!), perspektywy po ukończeniu tego kierunku – o tych i wielu innych aspektach życia studenta usłyszeliśmy w czasie naszej rozmowy online z Patrykiem. Czy można nauczyć się bycia liderem, czy konieczne są pewne predyspozycje osobowościowe? Nasz absolwent już to wie i ma jasno sprecyzowany pomysł na swoją zawodową przyszłość.  Trzymamy kciuki za realizację jego zamierzeń i dziękujemy za ciekawe spotkanie!

Grupa PIK