IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DRUŻYN MIESZANYCH

IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DRUŻYN MIESZANYCH

W dniach 2-3 grudnia w Bielsku-Białej odbył się  IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DRUŻYN MIESZANYCH „Beskidzki Serw 2019”. Dwa dni z siatkówką, mecz VIP-ów (zgadnijcie kto w nim zagrał ?), 14 drużyn z Polski i Czech, a przede wszystkim dobra zabawa – tak w skrócie można podsumować przebieg turnieju na hali „Pod Dębowcem”.Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Karolina Roseger, Aleksandra Kula, Zosia Rodak, Celina Kierzek, Wiktoria Koterbicka, Adrian Szczypka, Szymon Sadlik, Gabriel Drabek, Carlo Chiaravalloti, Norbert Sabat, Kacper Góral – zajęła VIII miejsce wśród doświadczonych drużyn z Bielska, Katowic, Żywca, Andrychowa i Karwiny.Turniej był świetną okazją do treningu przed zbliżającymi się zawodami powiatowymi. Uczniowie klas pierwszych (Gabryś, Szymon, Wiktoria, Norbert, Kacper) zasilili szeregi „Baczyńskiego” i są już pełnoprawnymi reprezentantami szkoły. 

„Trening czyni mistrza”Gratulacje !!!

b

a

Autor