Przejdź do treści

"Sprzątanie świata"

11 paź 2022

Akcja "Sprzątanie świata" za nami. Jej celem jest inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Dlatego właśnie dziś cała społeczność "Baczyńskiego" wyruszyła  w teren, by zadbać o nasze małe, koziańskie środowisko jeszcze lepiej. Każda klasa zaopatrzona w worki na śmieci i rękawiczki jednorazowe solidnie posprzątała wyznaczony rejon. Odpowiedzialność za środowisko naturalne nie jest nam obca. "Baczyn" posprzątał swój kawałek Polski. Nie zabrakło także powitania pierwszoklasistów w koziańskim parku oraz kolorowych akcentów na podwórku szkolnym w postaci haseł na bieżący rok szkolny

"Przyjdź do Baczyna, tu wszystko się zaczyna"
"Przez trudności do celu" 
"Szczęśliwego Nowego Roku 2022/23"
"Baczyn do boju... Byle do piątku" 
"Be creative or die" 
"LO Kozy pomaga" 
"Najlepsi!" (w Baczyńskim) 
"Lepiej (nie) będzie" 

Dziękujemy