Przejdź do treści

„Studia? Pytam i wiem!” – spotkanie nr 12

13 lut 2023

Psychologia to kierunek studiów, który w rankingu planowania przez naszych uczniów swojej dalszej drogi kształcenia zajmuje ciągle wysoką pozycję! Dlatego spotkaliśmy się ostatnio z Natalią, studentką psychologii na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Natalia opowiedziała nam jak  wygląda rekrutacja na ten kierunek, co znajdziemy  w programie studiów, jakimi ciekawymi metodami są prowadzone zajęcia (patrz zdjęcie!) i o czym mówi się na nich (dowiedzieliśmy się min. co to efekt Mandeli, zespół Alicji w Krainie Czarów, czy zespoły Capgrasa i Cotarda), To studia, w czasie których przeprowadza się wiele badań, ankiet, testów, wywiadów, pracuje nad projektami, dzięki którym można uczestniczyć w ogólnopolskich konferencjach!
Niebawem Natalia rozpocznie w Baczyńskim swoją praktykę zawodową i będzie to świetna okazja do kontynuowania rozmów o tym ciekawym kierunku studiów.

 

Dziękujemy za „teamsowe” spotkanie i do zobaczenia w szkole!

Grupa PIK