„Semper Melior”

„Semper Melior”

Publikacja:
Roma Bulanda-Frączkiewicz

„Semper Melior” to Wyróżnienie Wójta Gminy Kozy przyznawane młodym ludziom, którzy cechują się postawą bycia lepszym od siebie samego każdego dnia. Kto nominuje kandydatów, przygotowując rekomendacje? Na ogół dyrektorzy szkół, opiekunowie różnych organizacji, instruktorzy. W tym roku w naszym Liceum zauważeni zostali: Sylwia Niemczyk (Kultura i Sztuka), Witold Stanclik (Pasja) i Paulina Puchała (Człowiek).

Podczas gali wręczania statuetek i dyplomów przez p. Jacka Kalińskiego (wójt Gminy Kozy), która miała miejsce w piątkowe popołudnie (18.03) w „Pałacu Czeczów” w Kozach wystąpiły również Barbara Sztefko i Wiktoria Kierpiec, prezentując z dojrzałością talenty wokalne. Natomiast do fortepianu zasiedli nominowana Sylwia Niemczyk oraz Wojciech Strączek. Nasi uczniowie zachwycili publiczność. Cóż…także i mnie rozpierała duma. Od 29 lat w Kozach uczniowie Liceum to zarówno współtwórcy jak i odbiorcy kultury.

Autor