Certamen scacorum 2021

Publikacja:
Roma Bulanda-Frączkiewicz

W dniach 10 i 16 listopada rozegrano VIII Turniej Szachowy LO im. K.K. Baczyńskiego.   Wzięło w nim udział siedmiu uczniów.  Zwycięzcą Turnieju został Michał Presz (3BG), drugie miejsce zajął Piotr Waluś (3AG), trzecie Julia Gibas (klasa I). Gratulujemy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w Turnieju i zaangażowanie w rozgrywki. Zapraszamy już również do udziału w IX Turnieju Szachowym  „Certamen scacorum 2022”. Pamiętajcie, że gra w szachy: kształci umiejętności krytycznego i logicznego myślenia, zasadnego podejmowania decyzji, kreatywności, rozwijania wyobraźni, uczciwego współzawodnictwa. Warto podjąć szachowe wyzwanie :

"Gra w szachy, to nie tylko dobrze spędzone wolne chwile, gdyż przy niej przyswaja się i doskonali takie cechy charakteru, które w potrzebie nie zawodzą."

Beniamin Franklin

Autor

Kategoria

Galeria