Podsumowanie matur

Publikacja:
Roma Bulanda-Frączkiewicz

W 29 numerze tygodnika Kronika Beskidzka z 22 lipca 2021 roku znajduje się podsumowanie wyników tegorocznych matur dla naszego regionu. Warto podkreślić bardzo wysoką lokatę naszej szkoły w tym zestawieniu. W powiecie bielskim uzyskaliśmy zdecydowanie najwyższy wynik. Na tle bielskich i kęckich szkół również uplasowaliśmy się wysoko. Na 32 placówki w Bielsku-Białej znaleźliśmy się na 8 miejscu pod względem wyniku dla całej matury!!! Dla obszaru Kęt ex aequo z LO im. S. Wyspiańskiego na pierwszym miejscu. Jeszcze raz gratulujemy takich wyników tegorocznym Maturzystom! Życzymy również przyszłorocznym podobnych lub jeszcze lepszych osiągnięć. Warto jeszcze dodać, że cały artykuł (strona 16 i 17 tygodnika) zilustrowany jest zdjęcie absolwentów LO Baczyńskiego z klasy IIIa.

Autor

Kategoria