Wielki Konkurs Recytatorski Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Publikacja:
Roma Bulanda-Frączkiewicz

Z ogromną radością informujemy, że nasza uczennica Monika Pawlik z klasy 2aG zajęła III miejsce w ogólnopolskim Wielkim Konkursie Recytatorskim Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Byłem jak lipy szelest organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Warszawy Oddział Żoliborz-Bielany. Konkurs odbył się pod patronatem Wicemarszałka Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, Rektora UKSW ks. prof. dr. hab. Ryszarda Czekalskiego oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Zadaniem uczestników było przygotowanie trzech utworów Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Monika zmierzyła się z następującymi tekstami: Przypowieść, Ars poetica, Żyjemy na dnie ciała.

Jeszcze raz GRATULUJEMY!!!!

Nagranie konkursowe Moniki

 

 

 

Autor

Kategoria