"PSTRYK wczesnowiosenny"

Publikacja:
Roma Bulanda-Frączkiewicz

Zima wiosną za oknem- możemy powiedzieć, że mieliśmy dużo szczęścia wbijając się w "okienko pogodowe"  naszym konkursem fotograficznym "PSTRYK wczesnowiosenny" . Wykorzystaliście tych kilka słonecznych okołoświątecznych dni na wychwycenie różnorodnych śladów wiosny. Głównymi bohaterami waszych zdjęć były kwiaty- kolorowe, radosne, takie z nadzieją na lepsze. Bardzo Wam dziękujemy za tych ponad 80 zdjęć. Jury w składzie: Monika Baron, Anna Kózka-Filarska, Agata Zielińska, Szymon Baron, Dariusz Marek dokonało oceny i wyłoniło zwycięzców. Pierwsze miejsce zdobyła fotografia wykonana przez Sandrę Trojak, drugie przez Zuzannę Gałuszkę, trzecie przez Piotra Walusia. Wyróżnienia przyznano: Martynie Jarguz, Wiktorii Janczukowskiej i Maciejowi Pietrzykowi. Dziękujemy wszystkim za udział. Gratulujemy zwycięzcom! O sposobie odbioru nagród poinformujemy Was e-mailem. Zachęcamy Was również do udziału w kolejnych konkursach Szkolnego Koła Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego (na mobidzienniku znajdziecie szczegółowe informacje).

Galeria zdjęć na www.facebook.com/LOwKozach/

Autor

Kategoria

Galeria