Witaj wiosno!

Publikacja:
Roma Bulanda-Frączkiewicz

Jej nadejście świętowaliśmy od wielu lat projektem „Dzień Wiosny”, przygotowywanym dla całej społeczności Baczyńskiego przez SKE „Brukselka” . W ubiegłym roku byliśmy na finiszu przygotowań tego przedsięwzięcia, na które  tradycyjnie składają się występy wszystkich klas (także grona pedagogicznego!!!). To bardzo radosny dzień, pełen uśmiechu, muzyki, tańca, sztuki („żywe obrazy”), konkursów, rywalizacji, pracy zespołowej, tremy, improwizacji i po prostu dobrej zabawy!
Jednak 11.03.2020 dowiedzieliśmy się, że nie będziemy witać wiosny w koziańskim Domu Kultury, ale pozostaniemy w domach i jak się okazało do szkoły  nie wróciliśmy już do końca roku szkolnego…I w  tym roku nie powitamy wiosny w ten szczególny sposób. Może chociaż wspomnienia poprzednich lat (dzięki prezentacji Kuby) wprowadzą Was choć trochę w nastrój tamtych „Dni Wiosny”…

Autor

Kategoria