Styczeń 2021

Śląski Festiwal Nauki

Śląski Festiwal Nauki KATOWICE organizuje kolejny konkurs z cyklu „Naukowe Wyzwanie ŚFN”. Tym razem zadaniem uczestników jest stworzenie oryginalnej gry towarzyskiej – planszowej lub karcianej. W wyzwaniu można wziąć udział zarówno w pojedynkę, jak i zespołowo.

"Skarpetki w akcji"

Teatr Groteska organizuje WIELKI SKARPETKOWY KONKURS - "Skarpetki w akcji" - na historie ze skarpetkami w rolach głównych, pełne przygód i zaskakujących zwrotów akcji.   Zgłoszenia w formie filmu zawierającego nagranie (maksymalnie 5 minut) jest przyjmowane przez organizatora 

XXI Beskidzkim Festiwalu Nauki i Sztuki

Jak co roku  Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej organizuje dla nauczycieli, dzieci i młodzieży szkolnej  XXI Beskidzki Festiwal Nauki i Sztuki, który w tym roku odbędzie się w formie ONLINE. Ideą Beskidzkiego Festiwalu Nauki i Sztuki jest inspirowanie nauką i sztuką zarówno dzieci jak i dorosłych w każdym wieku. Rozpocznie się w dniu 21 stycznia 2021 od godziny 9.00. Materiały pozostaną na stronie Festiwalu w formie otwartej. Udział w wykładach i warsztatach nie wymaga wcześniejszej rejestracji.