43-340 Kozy, ul.Szkolna 20 33 8174382 liceum@lo.kozy.pl

Pierwsze Stypendia Wójta Gminy Kozy przyznane

Uroczystość zakończenia roku szkolnego była nietypowa. Nie mogliśmy spotkać się wszyscy razem. Kolejne klasy gromadziły się na placu przy szkole co godzinę. „Na świadectwach wzbici w radość odlecieli uczniowie…”, zdążyli przed burzą. Natomiast laureaci najwyższych nagród za osiągnięcia naukowe spotkali się z p. Wójtem Jackiem Kalińskim, by nie tylko przyjąć wyróżnienia, ale także porozmawiać o trudnym czasie i trudnej pracy poza szkołą oraz o tym, jak korzystać z wiedzy filozofów, by nabrać ducha i odbudować radość. Laureatami Stypendium Wójta Gminy Kozy za osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2019/2021 w wysokości 500,00 każde zostali:

Natalia Januszyk,

Zuzanna Kućka,

Katarzyna Fabia,

Mikołaj Olma,

Paulina Puchała.

Dwie pierwsze wyróżnione otrzymały również nominację do Stypendium Prezesa Rady Ministrów, którego pierwszą transzę otrzymają jesienią. Gratulujemy wysokich wyników w nauce, samodyscypliny, automotywacji do bycia lepszym od samego siebie każdego dnia.

Pan Wójt podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie i życzył wszystkim udanego wypoczynku.

Alina Nowak