43-340 Kozy, ul.Szkolna 20 33 8174382 liceum@lo.kozy.pl

BACZYŃSKI INSPIRUJE

Na 22 maja planowaliśmy przeprowadzenie Dnia Otwartego. Ósmoklasiści mieli już być po egzaminach i mieli dokonywać wyboru szkoły w kolejnym etapie kształcenia. Rzeczywistość pokrzyżowała i bardzo skomplikowała te plany. Zachęcamy Was jednak do zapoznania się z naszą ofertą na kolejny rok szkolny. Jesteśmy małą , kameralną szkołą, otwartą na uczniów i utrzymującą dobry poziom kształcenia (co potwierdzają rankingi Perspektyw).

Informacje o naszych propozycjach na rok szkolny 2020/21 znajdziecie w zakładce REKRUTACJA: http://liceum.kozy.pl/?page_id=3133 . Istnieje tam również możliwość wypełnienia wstępnego formularza i przesłania go na adres: dyrektor@lo.kozy.pl

W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu poprzez e-maila, fb lub telefonicznie 33 8174382. Jutro zaprezentujemy kolejne materiały, a w piątek premiera filmu-prezentacji 🙂