43-340 Kozy, ul.Szkolna 20 33 8174382 liceum@lo.kozy.pl

TLENODAJNIA

Nie od dziś powszechnie wiadomo, że ekologia to ważna sprawa, że trzeba dbać o nasz dom – Ziemię oraz o to, aby wszystkim nam żyło się lepiej. 🌍 Z tego powodu 27 lutego grupa uczniów z naszej szkoły wraz z Młodzieżową Radą Gminy Kozy uczestniczyła w szkoleniu z zakresu ekologii poprowadzony przez fundację ARKA. Dowiedzieliśmy się wielu interesujących rzeczy, które z pewnością zapadną nam w pamięć. 🌳 Przyswojone informacje postaramy się sumiennie przełożyć na nasze życie codzienne. ♻️ Dodatkowym efektem zajęć będzie również przygotowanie warsztatów dotyczących ZERO WASTE dla uczniów naszej szkoły. Przygotują je Pauliny i Zuzia z IBP. Z niecierpliwością czekamy na efekt. 

Z całego serca zachęcamy do wspierania akcji Fundacji ARKA, takich jak np. ROWER POMAGA, 🚲 albo Książka Wspiera Bohatera.📗

Wspólnie starajmy się zmieniać złe nawyki i kreować te lepsze, zdrowsze, korzystniejsze dla nas i środowiska. 🌱🐐