43-340 Kozy, ul.Szkolna 20 33 8174382 liceum@lo.kozy.pl

„Solidarność w oczach młodzieży”

We wtorek 3 marca w siedzibie podbeskidzkiej „Solidarności” odbyło się podsumowanie II edycji Regionalnego Konkursu Plastycznego „Solidarność w oczach młodzieży” połączone z wręczeniem nagród dla autorów zwycięskich i wyróżnionych prac. Konkurs został zorganizowany przez Zarząd Regionu Podbeskidzie NSZZ “Solidarność” oraz Sekcję Regionalną Oświaty i Wychowania NSZZ “Solidarność” Regionu Podbeskidzie pod honorowym patronatem Śląskiej Kurator Oświaty. Był on adresowany był do młodzieży podbeskidzkich szkół ponadpodstawowych. Tematem tegorocznej edycji była zbliżająca się 40. rocznica powstania NSZZ „Solidarność”. Na konkurs wpłynęło łącznie 45 prac.

Miło nam poinformować, że wyróżnienie w tym konkursie zdobyła praca naszej uczennicy Martyny Bryzek (IAG). Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.