43-340 Kozy, ul.Szkolna 20 33 8174382 liceum@lo.kozy.pl

Grand Prix za SOLIDARNI

W czwartek, 6 lutego 2020 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej odbył się finał X Podbeskidzkiego Konkursu Historycznego „Solidarni”, zorganizowanego przez katowicki Oddział Instytutu Pamięci Narodowej oraz podbeskidzką „Solidarność”. Miło nam poinformować, że 1 miejsce w tej jubileuszowej edycji konkursu i Grand Prix zdobyła Adrianna Frączak z klasy IIIa naszego liceum. Gratulujemy 

W finale Ada zmierzyła się z 52 uczniami z 17 szkół ponadpodstawowych z Bielska-Białej, Cieszyna, Czechowic-Dziedzic i Żywca. Na ponad 30 pytań testowych z historii współczesnej popełniła tylko jeden błąd. Jeszcze raz gratulujemy odniesionego sukcesu. Czekamy na relację fotograficzną z przyznania Grand Prix 

https://katowice.ipn.gov.pl/pl3/edukacja/konkursy-historyczne/83439,Final-X-Podbeskidzkiego-Konkursu-Historycznego-Solidarni-Bielsko-Biala-6-lutego-.html?fbclid=IwAR2XvKDqhxLL4S_U6zuey90s1ZL4Y_LeDUgcYCZIqHZPwpgVXNyowP-mzMo

http://www.solidarnosc.org.pl/…/x-konkurs-solidarni-za-nami/