43-340 Kozy, ul.Szkolna 20 33 8174382 liceum@lo.kozy.pl

Biało/czerwone wędrowanie 2019

Mieliśmy okazję uczestniczyć dzisiaj w dwóch projektach: pierwszym było „biało/czerwone wędrowanie” z PTT, a drugim pokonanie kolejnego etapu Małego Szlaku Beskidzkiego. Trasa: Rzyki Jagódki- Schronisko PTTK pod Groniem Jana Pawła II- Leskowiec- Rozejście szlaków pod Smrekowicą- Rzyki Praciaki (3:45 h 10.8 km) nie była wymagająca, ale topniejący śnieg- z jednej strony sprawiał radość, a z drugiej przemoczył nam buty (do tego stopnia, ze niektórzy zrezygnowali ze skarpet).

Ciekawym doświadczeniem naszej wędrówki był również udział w odśpiewaniu Hymnu o 12.00 na szczycie Leskowca (najprawdopodobniej najwyższe jego wykonanie n.p.m. w dniu dzisiejszym), Czuło się dumę 🙂

DZIĘKUJEMY za „BIAŁO/CZERWONE WĘDROWANIE 2019” 🙂