43-340 Kozy, ul.Szkolna 20 33 8174382 lokozy@o2.pl

Noc Dywergencyjnego Myślenia

14.06/15.06 – Noc Dywergencyjnego Myślenia czyli: spekulacje myślowe rozwijające płynność, giętkość i oryginalność naszego rozumowania 🤔🧠👌
Tego wymagały od uczestników naszego projektu zadania przygotowane przez 2 grupy uczniów i grupę absolwentów naszego LO.
Matematyczne równania, chemiczne wzory, językowe kalambury, cytaty z literatury polskiej i światowej( z którymi problem miałby niejeden polonista…), alfabet Morse’a, koreańskie karaoke, psalmy, memy, zaszyfrowane wiadomości w butelce – z takimi m. in. wyzwaniami musieli zmierzyć się uczestnicy tej nocy.
I jeszcze pizza , wspólne śpiewanie i rozmowy: o przyszłości, upływie czasu, pierwszej pracy, książkach Masłowskiej  i dużo, dużo zabawnych, szkolnych wspomnień!😉😁🤗
Do zobaczenia po wakacjach😘