43-340 Kozy, ul.Szkolna 20 33 8174382 liceum@lo.kozy.pl

Nauczyciel Roku 2019

Gratulacje dla p. Iwony Wójcik za zdobycie Nagrody Nauczyciel Roku 2019!

W dniu 6 czerwca br. przed obradami sesji Rady Gminy Kozy zostały wręczone nagrody im. Jana Wolnickiego Nauczyciel Roku. W ten sposób Radni uhonorowali pracowników pedagogicznych, którzy w swojej pracy realizują model nauczania wypracowany przez Jana Wolnickiego, tj. poprzez zaciekawienie tematem angażują uczniów do wspólnej pracy, są otwarci na realizację potrzeb uczniów, odnoszą szczególne osiągnięcia dydaktyczno – wychowawcze. Nagrody przyznawane są co roku nauczycielom nominowanym przez Samorządy Uczniowskie poszczególnych publicznych placówek oświatowych, a w przypadku przedszkola publicznego kandydata zgłasza Dyrektor w porozumieniu z Radą Rodziców.

W tym roku nagrodę otrzymali: Iwona Majdak nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kozach, Marta Dubiel nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kozach, Iwona Wójcik nauczyciel Liceum Ogólnokształcącego w Kozach, Anna Polak nauczyciel Gminnego Przedszkola Publicznego w Kozach.

Informacja na podstawie: http://www.kozy.pl/nauczyciel-rokunagrodaimjana…/…/1554.html