ZARZĄDZENIE NR 4/2020/21

Publikacja:
Roma Bulanda-Frączkiewicz

Zarządzenie Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Kozach w sprawie zawieszenia zajęć stacjonarnych i prowadzenia nauczania zdalnego.

​​​​​​​ZARZĄDZENIE NR 4/2020/21

Autor

Decyzja nr 2/2020/2021

Publikacja:
Roma Bulanda-Frączkiewicz

Decyzja Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Kozach dotycząca dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2020/2021.

Autor

Targi uczelni brytyjskich

Publikacja:
Roma Bulanda-Frączkiewicz

British Council ma przyjemność ponownie zaprosić Kadrę oraz Uczniów i Uczennice Państwa Szkoły na targi uczelni brytyjskich: Study UK Europe: Gateway to the UK. To wydarzenie adresowane do kandydatów z całej Europy zainteresowanych studiowaniem w Wielkiej Brytanii, które potrwa do 13 listopada i w tym roku odbywa się online. Osoby rozważające studia w UK będą mogły porozmawiać online z przedstawicielami ponad 60 brytyjskich uczelni, wziąć udział w webinariach i zasięgnąć informacji o studiach u źródła. 

II Ogólnopolski konkurs plastyczny „Z moich rodzinnych stron – zabytki zapomniane, warte ocalenia”

Publikacja:
Roma Bulanda-Frączkiewicz

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza dzieci i młodzież do udziału w II  Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Z moich rodzinnych stron – zabytki zapomniane, warte ocalenia”. 

Głównym celem tego wydarzenia jest zainteresowanie uczestników historią, kulturą i krajobrazem lokalnej ojczyzny. Przedmiotem konkursu jest praca plastyczna przedstawiająca zabytek w najbliższym otoczeniu uczestnika, wykonana dowolną techniką. 

Prace należy przesłać do 30 listopada 2020 r. na adres Muzeum. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone i zaprezentowane na wystawie pokonkursowej. 

Uroczyste ślubowanie

Publikacja:
Roma Bulanda-Frączkiewicz

W dniu dzisiejszym w Domu Kultury w Kozach odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych naszego Liceum. Złożyli oni rotę: „Ślubuję uroczyście w obliczu symboli narodowych, sumiennie i uczciwie wypełniać uczniowskie obowiązki, pracować nad kształtowaniem swojego charakteru, pomnażać dobro Ojczyzny – Rzeczpospolitej Polskiej. Ślubuję dołożyć wszelkich starań, by nie przynieść ujmy dobremu imieniu szkoły. Ślubuję być wiernym swemu narodowi oraz ideom wolności i sprawiedliwości.” Pierwszoklasiści otrzymali również „indeksy” w postaci tzw.

Autor