43-340 Kozy, ul.Szkolna 20 33 8174382 liceum@lo.kozy.pl

Piątkowy wieczór w Bielsku – Białej

Piątkowy wieczór grupa teatralna spędziła na spacerze po Bielsku-Białej i na spektaklu Tristan i Izolda. Jak się okazało Bielsko potrafi zaskoczyć, spacer Przedmieściem i po Starówce dla niektórych był odkryciem- willi Theodora Sixta, „Bielskiego Syjonu”, Muzeum Literatury im. Władysława Reymonta, urokliwych uliczek… i bohaterskiej postawy p. Iwonki, która uratowała grupę dziewcząt przed atakiem groźnego „przechodnia” 👿 (na tej podstawie ma powstać scenariusz filmowy; dlatego też na jednym ze zdjęć wszyscy pokazują palcem naszą Bohaterkę 🙂 ). Na zakończenie spaceru nie zabrakło oczywiście wizyty w Delicjach 🍹. Później był spektakl. Przepiękna opowieść o miłości dwojga ludzi, którym los nie sprzyja. Spektakl pełen symboli, ze świetną scenografią i pełną ekspresji grą aktorów. Polecamy 👍.
… oby jak najwięcej takich piątkowych wieczorów. 🌙 /MZ/