43-340 Kozy, ul.Szkolna 20 33 8174382 lokozy@o2.pl

Sobota w Gorcach

W sobotę, 16 marca, SK PTT LO Baczyńskiego rozpoczęło sezon wycieczek w 2019 roku. Tym razem celem były Gorce: Muzeum Władysława Orkana, Bacówka na Maciejowej, a na końcu- pomnik Św. Mikołaja w Rabce (gdzie każdy po cichu o coś poprosił) 🙂🎁  Prawie przez całą drogę dojazdową swoimi opowieściami, historyjkami umilał nam czas nasz przewodnik – p. Miłosz Zelek. Ale, jak to nauczyciel, nie omieszkał na koniec zrobić nam „zaliczenia”. Zdaliśmy – znaliśmy odpowiedzi na wszystkie pytania. 🙂 Brawo!!! 
Bardzo dziękujemy za ten wyjazd, było w nim wszystko co trzeba- trochę wiedzy, wędrówki, złej i dobrej pogody, rozmów, ciepłej herbaty, pięknych widoków, „ślub” Mikołaja i nowe „imię” dla jednej z nas: „Bioola górska”… 🙂
Gdzie następnym razem? 🌄🌅⛺️