43-340 Kozy, ul.Szkolna 20 33 8174382 lokozy@o2.pl

Czy wybrałeś już swoją szkołę?

Nie jesteś pewien? przeczytaj!!!

Dyżury sekretariatu

DYŻURY SEKRETARIATU

Liceum Ogólnokształcącego
im. K. K. Baczyńskiego w Kozach

w miesiącu lipcu sekretariat czynny codziennie od godziny 9.00 – 12.00
4, 5 lipca godz. 9.00 – 15.00
16 lipca godz. 9.00 – 15.00
24, 25 lipca – godz. 9.00 – 15.00

RODO

Zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO), Liceum ma obowiązek przekazać uczniom i ich rodzicom informację dotyczącą zasad i celów przetwarzania danych osobowych.

Naszym celem jest zapewnienie Państwa o tym, że dane naszych uczniów przetwarzane w sposób bezpieczny i zgodny z wymogami prawa. W związku z powyższym informujemy, że Liceum Ogólnokształcące im.K.K.Baczyńskiego w Kozach przetwarza dane osobowe uczniów (w tym dane osobowe ich rodziców lub opiekunów) zarówno w związku z realizacją przepisów prawa, tj. Ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz.U. z 2017 r. poz. 59 ze zm.), jak i dla zapewnienia uczniom odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa poprzez użytkowanie systemu monitoringu wizyjnego, a także na podstawie zgód na przetwarzanie danych osobowych, do celów związanych z promocją Szkoły.

Administratorem danych osobowych uczniów jest Liceum Ogólnokształcące im.K.K.Baczyńskiego w Kozach , z siedzibą przy ul. Szkolnej 20, 43-340 Kozy.

Posiadają Państwo prawo dostępu do właściwych danych, ich sprostowania, a w przypadku przetwarzania danych na podstawie zgody, również do ich usunięcia.

Inspektorem danych osobowych w  Liceum Ogólnokształcącym im.K.K.Baczyńskiego w Kozach jest
Małgorzata Wróbel
adres e-mail: iod@gzosip.kozy.pl
tel.33 8174291
43-340 Kozy ul.Szkolna 1

Podstawianie – zamiana klocków (tablice)

Turniej Szachowy

Serdecznie zapraszam na kolejny Turniej Szachowy do Domu Kultury w Kozach.

Turniej odbędzie się już w najbliższy weekend: 14-15 kwietnia 2018 r.

Zaczynamy 14.04.2018 r. (sobota) o godzinie 9:00.

Ważnym celem Turnieju jest uczczenie 100-lecia odzyskania niepodległości przed środowisko szachowe. Honorowy Patronat nad Turniejem objął Wójt Gminy Kozy Krzysztof Fiałkowski.

Miejsce gry: Dom Kultury w Kozach, ul. Krakowska 2, 43-340 Kozy

Continue Reading…

Sortowanie przez wybór

Wejście

n      ilość liczb w tablicy, n  N
tab  – tablica liczb naturalnych

Wyjście:

Zmienne pomocnicze
i  –  kolejne numery liczb w tablicy
pom  – zmienna pomocnicza
Lista kroków
Dla i = 1,…,n wykonuj  pętla od pierwszego elementu do ostatniego
    Dla k = i+1,…,n wykonuj  pętla od kolejnego elementu po i do końca
        Jeśli tab[k] < tab[i] to
                pom ← tab[i]  zamiana miejscami liczb
                tab[i] ← tab[k]   zamiana miejscami liczb
               tab[k] ← pom   zamiana miejscami liczb
Dla i = 1,…,n wykonuj   wyświetlenie posortowanej tablicy
       Wyświetl tab[i]

Algorytm wyszukiwania elementu maksymalnego w zbiorze

Wejście

n      ilość liczb do porównania, n  N
liczba  – kolejna liczba ze zbioru liczb.

Wyjście:

Zmienne pomocnicze
i  –  kolejne numery liczb
maks  – zmienna pomocnicza
Lista kroków
maks ← liczbaPierwsza ; za tymczasowy element maksymalny bierzemy pierwszy element ze zbioru liczb
Dla i = 2,…,n wykonuj  ; pętla od drugiej liczby do ostatniej w zbiorze
    Jeśli liczba[i] > maksto maks ← liczba[i] ; jeśli kolejna liczba będzie większa od maks to maks przypisz tą liczbę
Wyświetl maks

Wyniki na ekranie

Wycieczka na Wielką Raczę (1236 m n.p.m.)

Trzy Szkolne Koła z koziańskich szkół: Groniczki przy SP 1, Halniaki przy SP 2 i SK przy Liceum Ogólnokształcącym, wzięły udział w wycieczce na Wielką Raczę (1236 m n.p.m.) w sobotę 17.02.2018 r. Blisko 80 osób, uczniów, rodziców i nauczycieli, wędrowało w ten piękny, zimowy dzień pod przewodnictwem Martyny Ptaszek, Szymona Barona i Miłosza Zelka.
Wysiedliśmy z autokarów w Rycerce Kolonii, zaczerpnęliśmy w płuca świeżego, mroźnego powietrza i dziarskim krokiem ruszyliśmy żółtym szlakiem, który łagodnie piął się w górę. Zimowa sceneria zachwycała, słońce wyjrzało zza chmur i marsz stał się prawdziwą przyjemnością. Z każdym metrem roztaczały się wokół coraz piękniejsze widoki a szczęśliwe dzieciaki zaliczały pierwsze próby zjazdów na jabłuszkach.
Po ponad dwugodzinnej wędrówce osiągnęliśmy szczyt i mogliśmy cieszyć oczy wspaniałą panoramą z Małą Fatrą na pierwszym planie, okolicznymi szczytami Beskidu Żywieckiego i majaczącymi w oddali Tatrami.
Po krótkiej ceremonii wręczenia legitymacji nowym członkom SK PTT Halniaki, SK PTT przy LO w Kozach i Koła PTT w Kozach dzieci (i dorośli również) zaczęły szaleć na wszystkich możliwych górkach, zjeżdżając na czym się tylko dało i korzystając z fantastycznych warunków śniegowych. Kto się zmęczył lub zgłodniał, mógł odpocząć lub odstać swoje w kolejce w schronisku PTTK na Wielkiej Raczy i posilić się czymś ciepłym.
Droga powrotna minęła szybko i w doskonałej atmosferze, wśród tarzania się w śniegu i bitw na śnieżki. Po dotarciu w okolice parkingu w Rycerce, Miłosz Zelek ogłosił konkurs na najpiękniejszego bałwanka, zaś zwycięska drużyna otrzymała bon na pizzę.
Przemoczeni, zarumienieni, zmęczeni śniegowymi szaleństwami ale szczęśliwi, dotarliśmy do Kóz i już nie możemy doczekać się kolejnej wycieczki.

Sylwia Cz.-P.

Slide1