mar
ROK 2024 – PLANUJEMY, DZIAŁAMY, WSPIERAMY

„Najbardziej niezmiennym i ważnym pytaniem życia jest: Co robisz dla innych”
/Martin Luther King Jr./
Kolejny rok wsparcia Stacjonarnego Hospicjum im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Młodzież naszego liceum zorganizowała w dniu 08 marca kiermasz z okazji Dnia Kobiet pod hasłem „BABECZKA DLA BABECZKI”. Ależ, to był dzień – mogliśmy rozkoszować się smakiem i kolorytem wypieków oraz wyjątkową obsługą . DZIĘKUJEMY całej społeczności szkolnej za włączenie się w tą akcję i wsparcie hospicjum.

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ WALKI Z DEPRESJĄ

Jest piątek, kolejny dzień.
Za chwilę każdy z nas stanie do swoich obowiązków.

Co by się stało, gdybyś dzisiaj (nie tylko dzisiaj),
Podzieliła/podzielił się swoim Uśmiechem, Czasem, Uprzejmością, Życzliwością, Obecnością
z kimś, kogo dawno to nie spotkało,
z kimś, z kim nigdy nie rozmawiałaś/nie rozmawiałeś,
z kimś, kto ma ostatnio trudno w swoim życiu,
z kimś, kto…

cze
KWESTA NA RZECZ STACJONARNEGO HOSPICJUM IM. ŚW. JANA PAWŁA II W BIELSKU – BIAŁEJ

W dniu 12 czerwca 2022 roku po niedzielnych mszach świętych licealiści (Julia Michalak, Daria Zieleźnik, Klaudia Hałat, Klaudia Zalewska, Oliwia Kajor, Martyna Kolanko, Natalia Nycz, Wiktoria Janczukowska, Katarzyna Sadlik, Zuzanna Kućka) ze „Szkolnego Wolontariatu” kwestowali na rzecz Stacjonarnego Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Bielsku - Białej, przy kościele parafialnym w Kozach.

"Młodzież w czasach covidu - czyli jak zdrowo przetrwać pandemię?"

Zarząd Powiatu w Bielsku-Białej zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu bielskiego do udziału w I Powiatowym konkursie „Młodzież w czasach covidu – czyli jak zdrowo przetrwać pandemię?”. Termin składania prac konkursowych upływa dnia 20.05. 2022r. o godz. 14.00 (liczy się data wpływu do tut. Starostwa)

Zapraszamy do udziału w konkursie

FINAŁ AKCJI „ SZLACHETNA PACZKA”

Dzielenie się dobrem ma wyjątkową moc, bo im więcej dajesz tym więcej otrzymujesz. Myślę, że każdy z nas mógł tego doświadczyć. Podzieliliśmy się dobrem z rodziną, która doświadczyła wiele trudnych sytuacji i mogła na nowo uwierzyć w drugiego człowieka. Dla tej rodziny świat się zmienił – dzięki dobremu słowu, pomocy rzeczowej i finansowej.