SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Opiekun - Iwona Wójcik

Regulamin SU

Postanowienia ogólne

1.  Samorząd Uczniowski zwany dalej „Samorządem” jest prawnym     organem szkoły.
  2.  Samorząd tworzą wszyscy uczniowie szkoły.
  3.  Regulamin Samorządu nie może być sprzeczny ze statutem szkoły i innymi aktami prawnymi.
  4.  Organy Samorządu są jedynymi reprezentantami ogółu uczniów.
  5.  Regulamin Samorządu uchwala Walne Zgromadzenie Samorządu Uczniowskiego.
wrz
Nowy Samorząd Uczniowski

27 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczącą została Natalia Handzlik z klasy IIIa, zastępcą- Wiktoria Skibicka z klasy IIIa, sekretarzem- Kamila Białożyt z klasy IIa.

Nowemu Samorządowi Uczniowskiemu gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

Babeczka dla babeczki

Obchody walentynek już za nami...z tej okazji Samorząd uczniowski oraz Wolontariat przygotował słodki kiermasz "Babeczka dla babeczki". Dochód ze sprzedaży słodkości zostanie przeznaczony na "Pola Nadziei". Jak zawsze tradycyjna poczta walentynkowa roznoszona przez anielskich pomocników, przyniosła wiele emocji i radości nie tylko wśród uczniów. Tak wyglądała szkolna rzeczywistość 14 lutego ....

Spotkanie z Wójtem Gminy Kozy

9 grudnia Samorząd Uczniowski naszego liceum spotkał się z Wójtem Gminy Kozy, panem Jackiem Kalińskim. Była to okazja do omówienia planów pracy w bieżącym roku szkolnym oraz współpracy z włodarzem gminy.

Mamy nadzieję na owocną współpracę i wspólne projekty już w nowym roku.

Zbiórka na rzecz schroniska Reksio

Młodzieżowa Rada Gminy w Kozach oraz Samorząd Szkolny działający przy LO w Kozach zachęcają do udziału w organizowanej już po raz trzeci zbiórce wypranych koców, ręczników, pościeli oraz karmy dla psów i kotów na rzecz podopiecznych schroniska Reksio w Bielsku-Białej.