PIĘKNI INTELIGENTNI KREATYWNI

PIK – PIĘKNI INTELIGENTNI I KREATYWNI to grupa inicjatyw uczniowskich, która powstała w miejsce istniejącego w naszym liceum od 2004 roku Szkolnego Klubu Europejskiego „Brukselka”. Działalność grupy zainaugurowaliśmy 24.09. 20. w obecności całej społeczności szkolnej zgromadzonej w Domu Kultury w Kozach.

W r. szkol. 2020/2021 grupę tworzy 42 uczniów naszego liceum. Opiekunami grupy są p. Agata Sojka-Marek i p. Beata Urbaniec.

Zapraszamy do nas!

STUDIA? PYTAM I WIEM!”

Nasze PIK–owe spotkania z absolwentami Baczyńskiego, studentami różnych kierunków na różnych uczelniach cieszą się coraz większą popularnością! Gośćmi ostatniego wieczornego spotkania na TEAMS byli: Marlena, studentka pierwszego roku filologii polskiej na Uniwersytecie Pedagogiczny

Konkurs adwentowy

Nie możemy już dłużej czekać! Mieliśmy nadzieję, że nagrody za konkurs adwentowy wręczymy osobiście zwycięzcom tuż po powrocie do nauczania stacjonarnego. Nie wróciliśmy… Dlatego zapraszamy nagrodzonych do zgłoszenia się po ich odbiór w sekretariacie szkoły!

Jeszcze raz gratulujemy Laurze, Oliwii i Kacprowi!

pik