Aktualności

filmotekaszkolna.pl

19

W piątek 9 czerwca w naszej szkole klasy pierwsze uczestniczyły w warsztatach filmowych „Skrytykuj”. Prowadziły je reprezentujące Filmotekę Narodową Panie: Anna Bielak (dziennikarka, konsultantka scenariuszowa, selekcjonerka filmów dokumentalnych na Krakowskim Festiwalu Filmowym) oraz Małgorzata Steciak ( dziennikarka filmowa i telewizyjna, absolwentka filmoznawstwa na UJ).  W ramach projektu odbyły się warsztaty krytyki filmowej, w czasie których uczniowie obejrzeli film krótkometrażowy, dyskutowali o nim, uczyli się zasad krytycznej oceny działa. Najaktywniejsi uczestnicy warsztatów otrzymali ciekawe nagrody 🙂
http://filmotekaszkolna.pl/ 

Autor / 

Miłosz Zelek

podobne

Archiwum

Liceum Ogólnokształcące
im. K.K.Baczyńskiego

ul.Szkolna 20
43-340 Kozy

tel./fax: 33 81 74 382

email: lokozy@o2.pl

User MENU

FACEBOOK

FACEBOOK