Aktualności

Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne 2017

12

Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne Szkół Ponadgimnazjalnych za nami! Dziś walczyliśmy w Ligocie w takich konkurencjach jak: 100m, 400m, 800m, 1500m, skok w dal i pchnięcie kulą. Drużyna dziewcząt w składzie: Julia Rodak,Wiktoria Prochot, Sylwia Trojak, Natalia Harat, Patrycja Pietras, Justyna Bożek, Weronika Sowińska, Kamila Handzlik, Wiktoria Herl, Julia Janczukowska, Marta Kierczak, Weronika Laszczak i Natalia Paździorko zajęły drugie miejsce!
Najlepsze okazały się: Sylwia Trojak 2.m-ce w skoku w dal, Patrycja Pietras 1.m-ce w biegu na 800 metrów, Rodak, Sowińska, Prochot, Handzlik 2.m-ce w sztafecie 4×100 metrów.

Gratulacje dla wszystkich zawodników z „Baczyńskiego „. Pamiętajcie! Trening czyni mistrza!!! Kolejne zawody już we wrześniu 🙂

Autor / 

Miłosz Zelek

podobne

Archiwum

Liceum Ogólnokształcące
im. K.K.Baczyńskiego

ul.Szkolna 20
43-340 Kozy

tel./fax: 33 81 74 382

email: lokozy@o2.pl

User MENU

FACEBOOK

FACEBOOK