Aktualności

Nasze sreberka :-)

13

Dziś na hali CSW w Kozach odbył się finał powiatowy szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt. Cztery drużyny: LO Czechowice -Dziedzice, ZSTiL Czechowice -Dziedzice, ZS Silesia Czechowice -Dziedzice i oczywiście LO „Baczyński” Kozy walczyły o medale do samego końca. System rozgrywek „każdy z każdym ” wyłonił najlepszych po zaciętej walce. Reprezentacja naszego Liceum w składzie: Gosia Laszczak, Karolina Maga, Kinga Wykręt, Martyna Cieślak, Sylwia Trojak, Julia Rodak, Wiktora Herl, Hanna Socha i Natalia Paździorko zajęła drugie miejsce!!! Do złota zabrakło trochę szczęścia, ale srebrne medale na szyi też prezentują się pięknie! Gratulacje!!!

Autor / 

Miłosz Zelek

podobne

Archiwum

Liceum Ogólnokształcące
im. K.K.Baczyńskiego

plac ks.K.Kochaja 1
43-340 Kozy

tel./fax: 338174382

email: lokozy@o2.pl

User MENU

Dziennik elektroniczny

FACEBOOK

FACEBOOK