• Aktualności, Konkursy

  Tytuł laureata Olimpiady Wiedzy o Filmie…

  Z przyjemnością informujemy, że Gabriela Mynarska z klasy IIa uzyskała tytuł laureata w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej. Uroczysta gala laureatów połączona z wręczeniem nagród odbędzie się w czerwcu Warszawie.

  Gratulujemy!

  http://www.fn.org.pl/pl/page/449/olimpiada-wiedzy-o-filmie-i-komunikacji-spolecznej.html http://www.fn.org.pl/public/upload/Punktacja%20uczestnik%C3%B3w_Etap%20Centralny.pdf

 • Aktualności, Konkursy

  Najaktywniejsza Szkoła w Dniu Przedsiębiorczości 2016

  Zostaliśmy laureatem Ogólnopolskiego Konkursu na Najaktywniejszą Szkołę w Dniu Przedsiębiorczości 2016 Uhonorowanie odbyło się podczas uroczystej Gali 12 kwietnia 2017 roku w sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Reprezentowali nas- Justyna Bożek (przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego), Tomasz Witkowski i Patryk Michniewicz (uczestnicy Olimpiady Ekonomicznej) oraz p. Jolanta Gontarz (koordynatorka projektu).
  Warto zaznaczyć, że w 13. edycji Dnia przedsiębiorczości uczestniczyło 699 szkół, 36 486 uczniów oraz 14 836 firm i instytucji.

 • Aktualności, Konkursy

  Teatralia

  W czwartek 23 marca w Teatrze Lalek Banialuka w Bielsku-Białej odbyła się uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród w konkursie Teatralia, w którym Gabriela Mynarska zajęła II miejsce. Laureaci oprócz nagród rzeczowych obejrzeli ciekawy spektakl „Ballady i romanse”.
  Gratulacje dla Gabrysi!

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 • Aktualności, Konkursy

  Gomoku 2017

  W ostatnim tygodniu odbyły się rozgrywki turnieju gomoku. Po zaciekłych „starciach” wyłoniono zwycięzców: I miejsce Daniel Gasidło (2B), II miejsce Tomasz Witkowski (3B), III miejsce Julia Rodak (IIB). Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie w rozgrywki 🙂

   

 • Aktualności, Konkursy

  Eliminacje zakończone sukcesem…

  16 marca w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach – Dziedzicach odbyły się Eliminacje Powiatowe 62 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „ART.” W konkursie wzięło udział dwoje naszych uczniów: Julia Janczukowska i Kamil Zieleźnik – miło nam poinformować, że udało im się przejść do kolejnego etapu, który już za miesiąc. Mamy nadzieję, że dzięki wskazówkom Pani Jadwigi Grygierczyk (aktorki Teatru Polskiego w Bielsku-Białej), której OGROMNIE DZIĘKUJEMY, Julia i Kamil zaprezentują się doskonale 🙂

 • Aktualności, Konkursy

  Teatralia 2017

  Miło nam poinformować, że uczennica naszego liceum- Gabriela Mynarska z klasy IIa po raz kolejny została laureatką Regionalnego Konkursu Wiedzy o Teatrze- IX BIELSKICH TEATRALIÓW, zajmując II miejsce. Uroczysta gala odbędzie się 23 marca 2017 r. w Teatrze Lalek „Banialuka” w Bielsku-Białej.
  Gratulujemy

  http://lo4.info/?p=932

 • Aktualności, Konkursy

  Etap centralny OWoFiKS

  Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszego liceum Gabriela Mynarska z klasy IIa zakwalifikowała się do Etapu Centralnego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej, który odbędzie się w Warszawskiej Szkole Filmowej w dniach 31 marca – 1 kwietnia 2017 r. W etapie finałowym Gabrysię czeka napisanie eseju, wygłoszenie prelekcji i obrona przedstawionej argumentacji, przeprowadzenie wywiadu ze znaną osobą oraz debata oksfordzka.
  Trzymamy kciuki i życzymy sukcesu!!!

 • Aktualności, Konkursy

  „Podróże w Czasoprzestrzeni”

  „Podróże w Czasoprzestrzeni” to krótki zbiór opowiadań napisany przez Karolinę Foltyn (IB), Karolinę Magę (IIIB) i Tomka Witkowskiego (IIIB). Bierze on udział w ogólnopolskim turnieju literackim dla szkół ponadpodstawowych pt. Misja- książka! Możecie ich wesprzeć głosując na ich pracę https://ridero.eu/pl/books/podroze_w_czasoprzestrzeni/

  BARDZO PROSIMY WAS O POMOC. Życzymy również miłej lektury

  „Akcja opowiadania zaczyna się, odkąd w domu Andrzeja zaczynają zjawiać się zagadkowi nieproszeni goście. Pozbycie się ich okazuje się wcale nie być takie proste. Nie wszyscy są w stanie przejść przez drzwi domu i opuścić budynek. Nie wiedzą, że trzeba nacisnąć klamkę…”

 • Aktualności, Konkursy

  „Jesienna aura Pałacu”…

  WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO  „Kozy, kozianie – zapis subiektywny” 2016:

  I miejsce zdobyła praca nr 3 pt. „Jesień w Parku w Kozach” – autor: Dawid Zawiła.
  II miejsce otrzymało zdjęcie nr 18 pt. „O świcie” – autor: Mirosław Frączek.
  III miejsce zajęła fotografia nr 22 pt. „Jesienna aura Pałacu” (3) – autorka: Sylwia Trojak.
  Wyróżnienie otrzymała praca nr 1 pt. „Widok na góry – 3 pory roku” – autor: Bartłomiej Hałat.
  Nagroda Internautów zgodnie z regulaminem została przyznana pracy nr 7 pt. „Hobby, czyli kto rano wstaje…” – autorka: Justyna Wisełka.
  Gratulujemy wszystkim laureatom, szczególnie jednak Sylwii Trojak (klasa IIa).
   
  001

   

  Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu „Kozy, Kozianie – zapis subiektywny” 🙂
 • Aktualności, Konkursy

  Idziemy dalej…

  Dzisiaj odbył się etap powiatowy V Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym, naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy II a: Klaudia Gąsiorek, Natalia Harat i Kamila Świerczyńska. Poziom był wysoki i wyrównany , dlatego dopiero dogrywka wyłoniła 3 laureatów, wśród których znalazły się Kamila ( I miejsce) i Klaudia (III miejsce). Dziewczęta będą reprezentowały naszą szkołę i powiat bielski na etapie rejonowym, który odbędzie się 25 listopada w Cieszynie. Laureatkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:-)

 • Aktualności, Konkursy

  Literatura jest potrzebna

  W piątek 21 października 2016r. odbył się wielki jubileuszowy finał XXXIV Wojewódzkiego i XX Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2016, którego laureatką została Gabriela Mynarska z klasy IIa. Finał otworzył koncert Czesława Mozila. Częścią imprezy były warsztaty oraz panel dyskusyjny dla laureatów : „Czy literatura jest potrzebna?”. Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych wygranych konkursów!

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  Więcej informacji na http://sckbest.pl/wielki-final-lipa-2016/

 • Aktualności, Konkursy

  Trochę zabrakło szczęścia

  Wczoraj w Ligocie odbył się finał powiatowy szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowali : Martyna Cieślak, Angelika Błasiak, Patrycja Gąsiorek oraz Jakub Dwornik, Maksymilian Młyński i Jakub Kowalski. Dziewczęta zajęły trzecie miejsce i trochę szczęści a zabrakło im, by awansować dalej. Wyrównany poziom w rywalizacji chłopców spowodował, że o awansie do dalszych rozgrywek decydowały „małe punkty”- nasza drużyna niestety poza podium. Dziękujemy za sportową walkę i gratulujemy wyrównanych pojedynków!

  14694624_1274517749246134_1201072203_n

liczba:4

Archiwum

Liceum Ogólnokształcące
im. K.K.Baczyńskiego

plac ks.K.Kochaja 1
43-340 Kozy

tel./fax: 338174382

email: lokozy@o2.pl

User MENU

FACEBOOK

FACEBOOK